Fotobudka

O nas

Fotobudka FOTOMIC to coś co przyda się na każdej imprezie. Jeśli poszukujesz niezapomnianej atrakcji, która urozmaici Twoje wydarzenie lub imprezę, chcesz dostarczyć Twoim gościom niesamowitych wrażeń – nie musisz daleko szukać.

Fotobudka doskonale sprawdza się na: weselach, osiemnastkach, chrzcinach, komuniach, studniówkach, balach gimnazjalnych, eventach firmowych a także na każdej innej imprezie gdzie goście chcą się dobrze bawić.

Fotobudka na event czy studniówkę zapewni uczestnikom wiele radości, śmiechu i szampańskiej zabawy! Dzięki niej Ty i Twoi goście wykonacie serię nietuzinkowych zdjęć. Fotobudka uwieczni wesołe chwile, rozkręci firmowe przyjęcie, a przede wszystkim sprawi, że po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka!

Fotobudka na wesele to rozwiązanie dla osób, szukających nietuzinkowych atrakcji i chcących zapewnić gościom wyśmienitą zabawę. Po skończonym przyjęciu Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia na płycie DVD oraz dostęp do prywatnej galerii internetowej.

Zapewniamy!

GADŻETY

Szalone i oryginalne nakrycia głowy, okulary, maski, tabliczki z napisami i inne śmieszne artykuły dzięki którym znacznie ubarwicie swój wygląd na zdjęciach

GREENSCREEN

Nowoczesna technika dzięki, której wybierzesz wirtualne tło w aplikacji, a na wydrukowanych zdjęciach będziesz mógł być gdzie tylko zapragniesz!

PERSONALIZACJA

Na każdym zdjęciu może znaleźć się dowolna grafika oraz teksty. Dostosowujemy wydruki do Twoich potrzeb! Ponad 500 rożnych szablonów na każdą okazje.

ASYSTENT

Zapewniamy opiekę asystenta, który będzie służył gościom pomocą.

GALERIE

Wszystkie wykonane w trakcie imprezy zdjęcia będą dostępne dla gości imprezy w wirtualnej galerii pod specjalnie zabezpieczonym hasłem.

UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ

Nasza fotobudka ma możliwość udostępniania zdjęć w czasie ich wykonywania bezpośrednio na Facebooku. To Ty decydujesz czy chcesz podzielić się zabawą ze Światem!

NOŚNIKI PAMIĘCI

Zdjęcia z imprezy można zgrywać na miejscu na specjalne nośniki pamięci typu pendrive!

CZAS

Dzięki systemowi wynajmu fotobudki wg stawek godzinowych – nie musisz przejmować się kosztami! Ilość wykonanych zdjęć podczas wynajmu nielimitowana! Czas trwania usługi zaczyna się dopiero po rozłożeniu tła, fotobudki i gadżetów.

Wykonanie strony Kuba - Art