FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

To przede wszystkim dobra zabawa i mnóstwo uśmiechu. Fotobudka to nic innego jak profesjonalne urządzenie do wykonywania automatycznych sesji zdjęciowych oraz nagrywania krótkich filmików video za pomocą lustrzanki. Dzięki wbudowanemu oświetleniu fotograficznemu LED o dużej mocy, zdjęcia zawsze są doskonałej jakości. Wszystko szybko, łatwo i na miejscu!

Wymagania techniczne:
miejsce na wykonie usługi, ok. 6m2, ale zmieścimy się nawet na 4m2.
2-3 stoliki do ułożenia zabawnych gadżetów
dostęp do gniazdka z prądem, 230V

Zmontowanie Fotobudki, rozłożenie tła i gadżetów to standardowo około 45 min. Ale za każdym razem przyjeżdżamy na imprezę z dużo większym wyprzedzeniem na wypadek gdyby pojawiły się jakieś nieprzewidziane problemy, a wszystko po to aby zabawa z Fotobudką rozpoczęła się punktualnie o wyznaczonej przez Państwa godzinie.

Nie, przyjeżdżamy przed umówionym terminem rozpoczęcia usługi celem przygotowania sprzętu.

Przerwy występują bardzo rzadko i na ogół sprowadzają się do wymiany papieru lub tonera w drukarce co trwa dosłownie chwilkę. Jeśli wystąpi inny poważniejszy problem, nasz wyspecjalizowany asystent szybko sobie z nim poradzi. Czas potrzebny na wymianę lub naprawę nie jest wliczany do czasu wynajmu tak więc bez obaw, wszyscy zdążą sobie zrobić fotkę.

Tak, jeśli zostanie przygotowane zadaszenie celem zabezpieczenia sprzętu oraz gadżetów. Minimalna temperatura to 10 stopni Celsjusza.

Nie! Nasza Fotobudka posiada własne oświetlenie o maksymalnym strumieniu świetlnym 4500lm – co można porównać do 2 klasycznych żarówek 150W. Tak więc nawet egipskie ciemności nie są nam straszne.

Nie! Dzięki dotykowemu ekranowi wbudowanemu w Fotobudkę oraz intuicyjnemu, autorskiemu oprogramowaniu obsługa jest łatwa i przyjemna! Dodatkowo nad pracą Fotobudki będzie czuwał wyszkolony animator, który zajmie się obsługą urządzenia, tak aby można było bez ograniczeń cieszyć się dobrą zabawą.

Fotobudka obsługiwana jest przez dwie osoby: jedna zajmuje się sprawami technicznymi, drugą jest profesjonalny animator, który czuwa nad prawidłowym i sprawnym przebiegiem usługi, tak aby goście swobodnie się bawili pozując do zdjęć i wpisując się do pamiątkowej księgi.

Oczywiście, korzystamy z technologii greenscreen dzięki której możemy podłożyć dowolną grafikę jako tło zdjęcia. Istnieje również możliwość użycia różnych grafik na poszczególnych zdjęciach.

Technologia Green Screen to nic innego jak specjalne zielone tło, dzięki któremu oprogramowanie zainstalowane w Fotobudce może zastąpić zielony kolor dowolnym zdjęciem lub grafiką. Daje to nieograniczone możliwości wyboru tła.
Zdjęcie na plaży, w górach, na śniegu, a może na księżycu? Dzięki technologii Green Screen jest to możliwe i tylko od was zależy jakie będzie tło.

Tak, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Zazwyczaj wysyłamy kilka propozycji szablonu i wspólnie dobieramy: kolor, układ wydruku, animacje oraz czcionkę zamieszczonego tekstu, tak aby pasowało do profilu Państwa uroczystości.

Zobacz nasze szablony

Program z którego korzystamy zapewnia filtry do zdjęć, dzięki czemu mogą one być – kolorowe, czarno-białe, w sepii.

Jesteśmy w stanie to zrobić! Jedyne czego potrzebujemy to logo twojej firmy!

Tyle ile tylko Wam się uda zrobić. Nie ma tutaj żadnego ograniczenia. Ogranicza was tylko czas wynajmu Fotobudki, a w razie potrzeby i ten może zostać wydłużony o kolejną godzinę.

Wydruki z naszej Fotobudki mają jakość porównywalną do większości Foto Lab’ów.
Używane do wydruków materiały eksploatacyjne cechują się trwałymi kolorami i są odporne na działanie światła.

Zdjęcia są drukowane natychmiast po skończonej serii. Wydruk pojedynczego zdjęcia (10x15cm lub 2’ch 5x15cm) trwa około 15-20 sekund.

Zdjęcia mogą być wywoływane w jednym z dwóch formatów: 10x15cm (format pocztówki) lub 5x15cm (paski zdjęć). Format zdjęcia jest ustalany wspólnie przed imprezą.

Po realizacji otrzymasz od nas pendrive’a z wszystkimi zdjęciami w pełnej rozdzielczości. Dodatkowo na naszej stronie powstanie zabezpieczona hasłem galeria on-line, z której twoi goście będą mogli pobierać swoje zdjęcia

Gadżety to nasza specjalność. Mamy ich naprawdę dużo. Staramy się aby były wyszukane, niepowtarzalne i dopasowane do charakteru imprezy. Po każdej realizacji są również odświeżane i dezynfekowane, aby zapewnić jeszcze większy komfort zabawy.

Standardowo czas pomiędzy zdjęciami w jednej serii to jest około 15 sekund. Czyli tyle czasu mają goście na ew. zmianę gadżetów na potrzeby kolejnego ujęcia. Czas pomiędzy ujęciami może być dowolnie skonfigurowany – to jest parametr, który każdorazowo ustalamy przed imprezą.

Wystarczy poinformować nas o ewentualnej chęci przedłużenia pracy Fotobudki, a będziemy gotowi na zabawę do białego rana.

Tak, umowa zabezpiecza obie strony. Po ustaleniu i zaakceptowaniu szczegółów przygotowujemy i przesyłamy do Państwa umowę do podpisania. Jest to podstawa udanej współpracy.

Tak, wymagane jest wpłacenie zadatku – dzięki temu obie strony mają pewność realizacji usługi.

Oczywiście! Jesteśmy legalną i zarejestrowana firmą. Po każdej imprezie wystawiamy rachunek/fakturę.

Działamy głownie na terenie województwa lubelskiego, jednak darmowy transport zapewniamy do ok. 50km od Zamościa każdy kolejny kilometr to 1 zł, koszt jest liczony tylko w jedną stronę.

Napis LOVE może być używany wewnątrz jak i w plenerze. Litery wykonane są z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu. Ponadto przy złych warunkach pogodowych takich jak deszcz, śnieg czy porywisty wiatr litery należy bezwzględnie schować w bezpieczne, suche miejsce.

W dniu odbioru sprzętu Najemca deponuje kwotę 700 PLN gotówką jako KAUCJĘ ZWROTNĄ. Kaucja jest zwracana Najemcy po oddaniu wynajmowanego produktu  w stanie jakim otrzymał, bez odsetek.

czyli przede wszystkim oddania najmowanego sprzętu w terminie i stanie niepogorszonym poza stopień wynikający z jego normalnego zużycia. Spełnienie tych dwóch warunków jest gwarancją zwrotu pełnej kaucji, co również zabezpieczone jest umową. W przypadku zwłoki w zwrocie sprzętu Wynajmujący ma prawo naliczyć opłatę dodatkową w wysokości 250,00 zł za każdy rozpoczęty dzień zwłoki.

Drugi dzień wynajmu liczony jest w promocyjnej ustalanej indywidualnie

Najpewniej się czujemy gdy nasz napis jest odpowiednio zabezpieczany podczas przewozu przez nas samych. Dlatego wyłącznie sami dostarczamy jak i odbieramy napis.

Load More

Wykonanie strony Kuba - Art